тел: 013/341-542

# ЗА ДОБРО ЈУТРО Цена
1 Омлет (шунка, сир,сланина) 250-300 дин.
2 Јаја 3 ком.(шунка, кобасица,сланина) 150-450 дин.
3 Домаћа пршута 100г. 800 дин.
4 Пештерски сир или кајмак у лепињи 250 дин.
# ГОТОВА ЈЕЛА Цена
1 Чорбаст пасуљ са димлјеном коленицом 350 дин.
2 Телећа чорба 300 дин.
3 Шкембићи у сафту 350 дин.
4 Пребранац (посно) 350 дин.
5 ТЕЛЕЋА ГЛАВА У ШКЕМБЕТУ 500гр. 1500 дин.
6 Свињска барена коленица 1000гр. 1300 дин.
# ЈЕЛА СА РОШТИЉА Цена
1 Мешано месо 500 гр. 1000 дин.
2 Бела вешалица 800 дин.
3 Домаћа кобасица 350гр. 800 дин.
4 Димљени батак 800 дин.
5 Димљени врат на жару 300г. 850 дин.
6 Ребарца са кајмаком 300 гр. 800 дин.
7 Љути уштипци 300 гр. 850 дин.
8 Пилећа џигерица 550 дин.
9 Димљена вешалица 300 гр. 900 дин.
10 Пилећа ролована џигерица. 800 дин.
11 Бели бубрези 600 дин.
12 Ражњићи 700 дин.
13 Бризле 700 дин.
14 Ћевапи 300 гр. 800 дин.
# ЈЕЛА ПО ПОРУЏБИНИ Цена
1 Бечка шницла 800 дин.
2 Пуњена пљескавица 900 дин.
3 Пилећи филе 800 дин.
4 Пастрмка (посно) 800 дин.
5 Натур шницла 300 гр. 800 дин.
6 Поховани шкембићи 300 гр. 700 дин.
7 Карађорђева шницла 300 гр. 900 дин.
8 Гурмански шкембићи 600 дин.
9 Похован мозак 500 дин.
10 Лесковачка мућкалица 300 гр. 900 дин.
11 Пилећи филе 800 дин.
# САЛАТЕ Цена
1 Шопска 150 гр. 300 дин.
2 Српска 150 гр. 250 дин.
3 Печене паприке 150 гр. 150 дин.
4 Кисели купус 150 гр. 150 дин.
5 Зелена салата 80 гр. 120 дин.
6 Туршија 150 гр. 140 дин.
7 Љуте паприке ком 50 дин.
8 Свеж купус 150 гр. 130 дин.
# И НАРАВНО... Цена
1 Палачинке 100 гр. 250 дин.
2 Ораснице 350 дин.
3 Сомун ком. 60 дин.
4 Барено поврће 200 гр. 350 дин.
5 Помфрит 200 гр. 200 дин.
6 Баклава. 180 дин.
# Пића Цена
1 Винјак 150 дин.
2 Водка такова 120 дин.
3 Стомаклија 130 дин.
4 Горки лист 150 дин.
5 Шлива 120 дин.
6 Мастика 130 дин.
7 Клека 170 дин.
8 Кајсија 160 дин.
9 Виљамовка 220 дин.
10 Мартини 150 дин.
11 Балантајн 220 дин.
12 Јацк Даниелс 280 дин.
13 Кувано вино 150 дин.
14 Кувана ракија 150 дин.
15 Лоза 100 дин.
16 Лоза 13.Јул 160 дин.
17 Водка Смирноф 200 дин.
18 Баилеис 220 дин.
19 Тријумф Александровић 3000 дин.
20 Кока кола 130 дин.
21 Швепск 140 дин.
22 Фанта 130 дин.
23 Спрајт 130 дин.
24 Голф 130 дин.
25 Лимунада 150 дин.
26 Књаз 1/1 150 дин.
27 Књаз 0,33 80 дин.
28 Аква 14л 150 дин.
29 Аква 0,33 80 дин.
30 Еспресо 100 дин.
31 Еспресо + млеко 120 дин.
32 Капућино 140 дин.
33 Нес 140 дин.
34 Домаћа кафа 80 дин.
35 Чај 100 дин.